Black Friday 2018 - kiedy i gdzie będą przeceny? Jak co roku, popularne święto promocji wypada w ostatni piątek listopada. W tym roku Black Friday odbędzie się 23 listopada, a w akcji wezmą udział najpopularniejsze sieciówki. Czarny Piątek przyszedł do nas z Ameryki i zawitał na dobre cztery lata temu. I chociaż w Polsce nie mamy co liczyć na tak wysokie obniżki cen, jak w Stanach Zjednoczonych, to wiele osób, wstrzymuje się właśnie do tego dnia ze swoimi zakupowymi wyborami wiedząc, że mogą upolować wybrane produkty przecenione nawet o kilkadziesiąt procent!

Black Friday 2018: Zara

Black Friday w Zarze po raz pierwszy odbył się w ubiegłym roku. Do tamtej pory, hiszpańska sieciówka nie brała udziału w popularnej akcji, ale ku uciesze milionów fanów, również i ona wprowadziła promocje z okazji Czarnego Piątku. Podczas Black Friday Zara oferowała klientom wybrane produkty z działów damskiego, męskiego i dziecięcego, przecenione nawet o 50 procent. Możemy więc spodziewać się, że w tym roku również zdecyduje się na udział w akcji.

Black Friday: gdzie promocje?

Black Friday 2018 - lista sklepów. Swój udział w akcji promocyjnej ogłosiły już takie marki jak: Sephora, home&you, czy Media Markt. Warto śledzić profile społecznościowe ulubionych marek, bo niektóre z nich będą oferować zniżki nie tylko w Black Friday, ale przez cały weekend, o czym na pewno poinformują klientów.

Black Friday 2018: LISTA SKLEPÓW

Uterqüe

Zalando

Calzedonia

Mango

H&M

Bershka

Duka

Sephora

Reserved

Showroom.pl

Decathlon

New Balance

Media Markt

Saturn

eMAG

Ochnik

Bonprix

Hekko

home & you

Media Expert

RTV Euro AGD

OleOle!

Van Graaf

Mall.pl

Komputronik

Gatta

Chocolissimo

Deichmann

Promod

Avans

Gino Rossi

Electro.pl

ECCO

Rossmann

Foreo

Douglas

Sugarfree

Camaïeu

PROSTO

Run Colors

Kazar

AliExpress

Etam

Quiosque

Deichmann

Simple 

Venezia 

Monnari 

W.KRUK

Renee

Top Secret

Neo Nail

Intersport

Lee

Wrangler

 

Listę sklepów, biorących udział w Black Friday 2018, będziemy aktualizować na bieżąco.