Rossmann Black Friday 2019 - jakie promocje czekają w tym roku na klientów? Niemiecka sieć drogerii znana jest z tego, że lubi zaskakiwać korzystnymi rabatami na swoje produkty. Często wprowadza promocje 1+1, 2+1 lub 2+2 gratis na określone grupy kosmetyków. Wtedy przy zakupie jednego lub dwóch produktów, kolejne możemy otrzymać za darmo. Klienci spodziewają się, że z okazji Black Friday 2019, Rossmann również przygotował spore promocje. Czy wiadomo już, jakie promocje będą obowiązywały w Czarny Piątek w sieci niemieckich drogerii?

Rossmann Black Friday 2019: perfumy, regulamin

Czy będzie promocja na perfumy w Rossmannie z okazji Black Friday 2019? Na razie nie wiemy, jaką akcję rabatową planuje w tym roku sieć sklepów. Regulamin i warunki promocji pojawią się na stronie internetowej drogerii prawdopodobnie dopiero w chwili wystartowania Czarnego Piątku. Warto odwiedzać internetowy sklep Rossmann jeszcze przed Black Friday 2019, w razie gdyby drogeria zdecydowała się ruszyć z rabatami wcześniej.

Rossmann Black Friday 2018 - jaka była promocja?

Black Friday w Rossmannie w roku ubiegłym trwał aż cztery dni. Klienci mogli skorzystać z rabatu na perfumy nawet do 70% oraz kupić zestawy świąteczne o połowę taniej. Promocja była dostępna dla członków Klubu Rossmann posiadających aplikację mobilną drogerii. Podczas akcji rabatowej można było kupić maksymalnie 10 produktów objętych promocją, a zamówienia internetowe można było odbierać jedynie w sklepach stacjonarnych.

ZOBACZ TEŻ: BLACK FRIDAY 2019: kiedy i gdzie będą promocje? [LISTA SKLEPÓW]