Blake Lively i Ryan Reynolds: ona - zawsze stylowa blond piękność, on - zabójczo przystojny, utalentowany aktor. Razem są przykładem idealnego hollywoodzkiego małżeństwa.

 

Para pobrała się w 2012, w grudniu 2014 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko - córka James. Od tego momentu tworzą szczęśliwą i pełną rodzinę. Ryan i Blake zawsze marzyli o dużej rodzinie, aktor zastrzegał jednak, że woli wychowywać nawet siedem córek, niż kilku synów. We wrześniu 2016 roku, urodziła się (zgodnie z oczekiwaniami ojca) ich druga córka. Para do chwili porodu nie znała płci dziecka, natomiast aż do dziś trzyma w tajemnicy imię dziewczynki

Sławni rodzice długo ukrywali swoje potomstwo przed mediami. Wyglądali na bardzo dumnych, gdy w końcu pokazali światu swoje córeczki, podczas odsłonięcia złotej gwiazdy Reynolds'a na Hollywood Walk of Fame. 

Mała James była w swoim żywiole! Fotoreporterzy zakochali się w uroczej dziewczynce, która świetnie się bawiła na czerwonym dywanie, biegając dookoła, pozując do zdjęć i udając, że śpiewa do mikrofonu.

Oby więcej tak szczęśliwych rodzin w Hollywood!