Na nowojorskich pokazach zasiada w pierwszych rzędach. Nazywana jest ulubienicą całej branży mody.  Nic dziwnego, że już nazywana jest współczesną ikoną stylu. Dlaczego?

Blake Lively to najmodniejsza mama tego roku. Niejednokrotnie udowodniła, że doskonale rozumie modę. Z pewnością pomógł jej w tym serial Plotkara, gdzie wcieliła się w piękną buntowniczą Serenę Van der Woodsen. To właśnie na planie serialu nauczyła się jak bawić się modą. Nie brakowało tam kreacji od znanych projektantów, a te noszone przez Serenę z dnia na dzień znikały ze sklepowych witryn.

Nic dziwnego, że styl Blake Lively podziwiany jest przez miliony kobiet.  Projektanci umiejętnie wykorzystali talent aktorki, dzięki czemu może się ona dziś pochwalić współpracą z największymi domami mody – Chanel czy Gucci.

Czym charakteryzuje się styl Blake Lively? Z pewnością niewymuszonym wyczuciem tego, co w trawie piszczy. Aktorka śledzi najnowsze trendy modowe i chętnie czerpie z nich inspiracje. Zawsze jednak stawia na naturalność – delikatny makijaż to niezależnie od okazji najlepsze rozwiązanie.

Blake Lively lubi bawić się kolorami. Upięcia pod biustem, eksperymenty z fryzurą i widoczne dodatki to jej sposób na idealną kreację. Oczywiście podstawą są również szpilki, z których aktorka nie rezygnuje nawet w czasie ciąży. Nic dziwnego, że nazywana jest ikoną stylu.

Już niedługo na świecie pojawi się drugie dziecko aktorki i Ryana Reynoldsa, z którym ma już córeczkę James. Ciąża sprawiła, że aktorka wygląda nadzwyczaj promiennie.

Zobaczcie w naszej galerii najseksowniejsze ciążowe stylizacje Blake Lively!

 

Zachęcamy do zakupu najnowszej Gali, do której dołączony jest film z mężem Blake Lively, Ryanem Reynoldsem: 

Przeczytaj także: Tamara Arciuch zobaczcie jej ciążowe stylizacje. W której wygląda najlepiej? [ZDJĘCIA]