Blanka Lipińska i Aleksander Baron do niedawna tworzyli szczęśliwy związek. Niestety, ku ogromnemu zaskoczeniu fanów, gwiazdorska para rozstała się, o czym informowaliśmy jako pierwsi na początku października. Na przekór utartym w show-biznesie standardom, autorce erotyków oraz muzykowi udało się jednak utrzymać przyjacielskie relacje. - Tak, mamy ze sobą doskonały kontakt. Tak, rozmawiamy i szanujemy siebie, a nawet widujemy - zdradziła Lipińska w jednej z relacji na Instagramie. 

ZOBACZ TEŻ: Blanka Lipińska odpowiada na złośliwy wpis Ewy Minge o Baronie. "To ja go uwiodłam, nie on mnie"

Blanka Lipińska i Baron są znowu razem? 

Ostatnio jednak coraz więcej serwisów internetowych spekuluje, że Blanka i Alek postanowili dać sobie drugą szansę. O tym, że autorka "365 dni" oraz juror muzycznego show TVP wrócili do siebie ma świadczyć najnowsze nagranie, które od kilku godzin krąży po sieci.

Minionego wieczoru Lipińska i Baron pojawili się na świątecznym przyjęciu u wspólnej znajomej. Mimo że w internecie nie znajdziemy jakichkolwiek zdjęć, na których była para okazywałaby sobie jakiekolwiek czułości, to podczas kolacji zajęli miejsca obok siebie i przez większą część imprezy byli nierozłączni. Zdaniem dociekliwych fanów ma to oznaczać, że Lipińska i Baron pojawili się na przyjęciu jako para!

Stara miłość nie rdzewieje? Na razie ani Blanka, ani Alek, nie skomentowali medialnych doniesień. 

SPRAWDŹ TAKŻE: Blanka Lipińska komentuje plotki o kwiatach od Barona: "Nie ogarniam swojego życia"