Blanka Lipińska potwierdziła związek z Baronem! O relacji bestsellerowej autorki i gitarzysty Afromental zrobiło się głośno po finale programu "The Voice Kids". Lipińska miała pojawić się w studio muzycznego show i zaprosić muzyka na kolację w swoim apartamencie. I chociaż od tamtej pory kochankowie unikali tematu swojego związku i nie komentowali krążących w mediach plotek, kiedy w prasie pojawiły się zdjęcia z ich romantycznego weekendu w Sopocie, nie mogli dłużej ignorować zapytań dociekliwych fanów. 

Baron i Blanka Lipińska są razem

W poniedziałkowym wydaniu "Flesza" ukazały się wspólne zdjęcia Blanki Lipińskiej i Barona, na których widać, jak para wymienia ze sobą czułości. Zakochani zostali przyłapani podczas romantycznego weekendu nad morzem, kiedy to świętowali Dzień Kobiet oraz premierę nowego programu Lipińskiej "Tylko jeden", który zadebiutował na antenie Polsatu.

Blanka Lipińska potwierdziła związek z Baronem w rozmowie z dwutygodnikiem:

- Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się - wyznała.

Jak donosi dwutygodnik, Blanka i Baron spotykają się od półtora miesiąca. Aby jak najdłużej zachować związek w tajemnicy, do tej pory spotykali się głównie w domowym zaciszu, ale mają też za sobą wyjazdy do Trójmiasta, czy Wrocławia. Para planuje też podobno dłuższy wspólny urlop w ciepłych krajach.

ZOBACZ TEŻ: BLANKA LIPIŃSKA z mamą w nowej "Gali": "Zostałam bardzo konserwatywnie wychowana"