Baron i Blanka Lipińska spotykają się? W mediach pojawiła się dziś informacja na temat rzekomego związku jednej z najpopularniejszych obecnie polskich autorek książek i gitarzysty zespołu Afromental. Według serwisu Pomponik, muzyk miał od dawna zabiegać o względy Blanki Lipińskiej, która początkowo odrzucała go, tłumacząc się obowiązkami związanymi z filmem. Jednak muzyk nie odpuszczał i w końcu zainteresował sobą autorkę bestsellerów. Para miała spędzić ze sobą dużo czasu na afterparty po kinowej premierze "365 dni", a potem umówić się na kilka randek. O ich relacji media dowiedziały się, kiedy to Blanka Lipińska była widziana w studiu TVP podczas finału "The Voice Kids". 

Blanka Lipińska i Baron są parą?

Postanowiliśmy skontaktować się z Blanką Lipińską i poprosić ją o komentarz. Jedyne, co usłyszeliśmy od autorki "365 dni" to:

- Znamy się i lubimy.

Blanka Lipińska jeszcze pół roku temu była związana z Maciejem Buzałą. Pojawiły się nawet plotki, że para postanowiła sformalizować swoją relację i wzięła ślub, ale jak się okazało ślubne zdjęcia Lipińskie były jedynie częścią promocji jej filmu. Relacja autorki książek z partnerem przetrwała 15 miesięcy. Po rozstaniu z ukochanym Lipińska zarzekała się, że potrzebuje przerwy od związków.

Z kolei ostatni głośny związek Barona to ten 21-letnią Julią Wieniawą, o którym mówiła cała Polska. Kontrowersje budziła głównie dzieląca ich różnica wieku - muzyk jest starszy od aktorki o 16 lat.

ZOBACZ TEŻ: BARON Z kim spotykał się gitarzysta Afromental? Był dwukrotnie zaręczony!