Blond włosy i złocista opalenizna to już praktycznie znaki rozpoznawcze Blanki Lipińskiej. Nie jest jednak tajemnicą, że autorka "365 dni" nie zawsze wyglądała tak, jak obecnie. Do mediów przedostało się już całkiem sporo jej archiwalnych fotografii z czasów zanim jeszcze stała się jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu.

Partnerka Barona sama ma zresztą spory dystans do swojego starego wizerunku, dlatego raz na jakiś czas sama dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami, które ukazują jej metamorfozę na przestrzeni ostatnich lat.

ZOBACZ: Blanka Lipińska na zdjęciach z dzieciństwa. "Gruba, ale urocza"

Blanka Lipińska jako brunetka

Pod koniec lipca twórczyni popularnych powieści erotycznych postanowiła podzielić się ze swoimi fanami na Instagramie wspomnieniem sprzed dokładnie czterech lat. Okazuje się, że jeszcze w 2016 roku Lipińska była brunetką. Nie da się ukryć, że w ciemnych włosach wyglądała zupełnie inaczej. Lepiej czy gorzej? Oceńcie sami.

Zobacz stare zdjęcie Blanki Lipińskiej w kruczoczarnych włosach już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Blanka Lipińska komentuje plotki o ciąży: "Nie rozumiem świata, w którym szczęście kobiety sprowadzane jest do macierzyństwa"