"Forbes Women" opublikował właśnie ranking najlepszych marek osobistych tworzonych przez znane Polki. Wśród artystek i bizneswomen znalazły się osoby znane ze świata show-biznesu. W czołówce m.in. wszechstronna Julka Wieniawa i kochana przez Polaków Magda Gessler.. Kto jeszcze zajmuje zaszczytne miejsce w top 10?

Ranking "Forbes Women": Gwiazdy, które tworzą najlepsze marki osobiste

W zestawieniu pod uwagę brano liczbę publikacji w mediach, możliwość docierania do licznych fanów oraz wartość przekazu, czyli ekwiwalent reklamowy za artykuły napisane na temat danej osoby. Na pierwszym miejscu rankingu znalazła się Olga Tokarczuk, zaś tuż za nią uplasowała się Anna Lewandowska. Trzecie miejsce należy do Magdy Gessler. Za podium uplasowała się Julia Wieniawa, zaś pozostałe kobiety wyróżnione w rankingu to Martyna Wojciechowska, Małgorzata Rozenek, Blanka Lipińska, Krystyna Janda, Ewa Chodakowska i Barbara Kurdej-Szatan.

Przypomnijmy, że to nie jedyny sukces ostatnio dla Blanki Lipińskiej: "365 dni" jednym z najchętniej oglądanych filmów na świecie! Ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej hitem Netflixa