Blanka Lipińska, autorka powieści erotycznej "365 dni", będzie gościem Kuby Wojewódzkiego we wtorek, 7 maja. Lipińska pochodzi z Puław. Podobno ma 34 lata, ale nie udało nam się tego oficjalnie ustalić. Bo Blanka, mimo że ma już praktycznie status gwiazdy, jest bardzo tajemnicza. Wiadomo o niej tylko tyle, ile sama zechce ujawnić. Lipińska prowadzi konto na Instagramie (ma ponad 68 tysięcy obserwatorów), gdzie co jakiś czas uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego.

Blanka Lipińska - Instagram

Na Instagramie Blanka Lipińska chętnie pokazuje swoje zadbane, wyrzeźbione i wysportowane ciało. Chwali się nim często, nie unika długości mini oraz głębokich dekoltów. Równie często pozuje też ze swoim partnerem - zwykle zamieszcza wspólne zdjęcia z dalekich podróży. Autorka powieści erotycznej "365 dni" oraz "Ten dzień", nazywanych polską odpowiedzią na "50 twarzy Greya", jest także wizażystką oraz terapeutką - hipnotyzerką. Natomiast jej drugą pasją, obok pisania, jest gotowanie. Lipińska jest także promotorką KSW Ring Girls.

Blanka Lipińska w CKM

Ponieważ Blanka Lipińska lubi sport i bardzo dba o swoją sylwetkę, ma naprawdę zadbane ciało. Pokazała je m.in. w rozbieranej sesji dla "CKM". Dużo swoich odważnych zdjęć pisarka zamieszcza też regularnie w mediach społecznościowych. Zawsze podkreśla, że nie wstydzi się swojego ciała i nie zamierza przestać eksponować swoich wdzięków.

Blanka Lipińska pisze o seksie

Choć książki Lipińskiej nie cieszą się uznaniem krytyków, to jednak wciąż figurują na listach bestsellerów. Zapowiedziana jest nawet ekranizacja "365 dni". Gdy dziennikarze zarzucają Blance, że tworzy kicz, odpowiada, że na wielkiej literaturze się nie zarabia. W jej powieściach jest bardzo dużo seksu, a nawet przemocy seksualnej. Niektórzy na kartach książki Lipińskiej doszukiwali się nawet namawiania do gwałtu. Autorka odcina się jednak od takich interpretacji.

ZOBACZ TEŻ: Doda na koncercie w Teatrze Roma. Zobacz wszystkie kreacje piosenkarki [ZDJĘCIA]

Blanka Lipińska i Doda

Blanka Lipińska przyjaźni się m.in. z Dodą. Poznały się w hotelu, w którym Lipińska pracowała.

Doda dużo mnie nauczyła. Uratowała mnie przed błędami, jako kobietę - powiedziała w wywiadzie dla "Vivy". - Zawsze jest bardzo szczera. Czasem chlaśnie mnie tą szczerością w twarz, aż się ledwo zbieram. Nie była zbyt wielką fanką mojego promowania książki w gazecie dla panów. Bardzo dosadnie powiedziała, co na ten temat uważa.

Koleżanką Lipińskiej jest też Natalia Siwiec. Z pewnością znajomość z Rabczewską i Siwiec pomogła autorce wypromować naszpikowane pikantnymi scenami seksu powieści. A co pisarka zdradzi dziś na kanapie u Wojewódzkiego? Przekonamy się już o 22:30!