Urokliwe wakacje Blanki Lipińskiej i Barona trwają w najlepsze. Para bawi się w lusksuowym hotelu na Krecie, a autorka bestsellerowych książek wygląda na naprawdę zrelaksowaną. Kilka dni temu Blanka obchodziła urodziny - z tej okazji fani zasypali ją nie tylko życzeniami. Dociekliwcy próbowali dowiedzieć się, co ich idolka dostała od swojego ukochanego.

Blanka Lipińska o plotkach dotyczących ciąży

Po tym, jak popularna autorka książek powiadomiła fanów, iż dostała "ogromną część Barona w sposób, w którym on potrafi zrobić to najlepiej", internauci zaczęli drążyć temat i próbowali dowiedzieć się, co Blanka miała na myśli. Niektórzy podejrzewali, że gitarzysta oświadczył się ukochanej, zaś inni poszli o krok dalej sugerując, że... Blanka Lipińska jest w ciąży. Sama zainteresowana odniosła się do plotek:

Serio uważacie, że ciąża albo zaręczyny to prezent? - zapytała. Jedno i drugie to deklaracja odpowiedzialności, to decyzja dwóch osób - podkreśliła Lipińska. To wspólnota, o której decyduje dwoje ludzi. Tak bardzo nie rozumiem świata, w którym przyszło mi żyć. Gdzie szczęście kobiety sprowadzane jest do ciąży albo macierzyństwa.

SPRAWDŹ TEŻ: Blanka Lipińska tajemniczo o prezencie od Barona: "Pewnego dnia podzielimy się tym z wami"