Blanka Lipińska to aktualnie najlepiej zarabiająca pisarka w Polsce. Autorka kontrowersyjnych powieści erotycznych z serii "365 dni" w niemal każdym wywiadzie podkreśla jednak, że ma zamiar rozsądnie zarządzać swoim majątkiem. Oszczędna gwiazda zdecydowała się więc ostatnio zainwestować część pieniędzy w nieruchomość. W czwartek oznajmiła swoim fanom na Instagramie, że z powodzeniem zakończyła poszukiwania swojego nowego mieszkania w Warszawie.

Blanka Lipińska zdradza, jak urządzi nowe mieszkanie

Pytacie, jak poszły negocjacje mieszkania. Tak! Przeprowadzam się w przyszłym miesiącu - oznajmiła podekscytowana na InstaStory.

Lipińska wyznała obserwującym jej profil internautom, że w swoim nowym lokum ma gigantyczny taras.

Teraz będę ciągle o coś pytać, bo muszę to mieszkanie urządzić. Sofy, łóżka, komody, rzeźby, trupie czachy, pistolety. A do tego wszystkiego mam gigantyczny taras - wylicza.

Autorce "365 dni" zamarzyły się na nim m.in. pełnowymiarowe drzewa oraz jacuzzi.

- Chciałabym mieć drzewa. Takie wielkie drzewa. Jest jedno mieszkanie na Wilanowie, które ma drzewa na tarasie i ja też chcę chcę drzewa mieć, a co! I jacuzzi pompowane. Wszystko, dobrobyt! - oznajmiła.

W związku z tym Blanka zwróciła się do swoich fanów o pomoc w znalezieniu odpowiedniej firmy, która zajmie urządzeniem tarasu zgodnie z jej fantazyjną wizją.

Jesteście ciekawi efektu końcowego w nowym mieszkaniu Blanki Lipińskiej?

ZOBACZ TEŻ: Ania Karwan spotyka się z byłym chłopakiem Blanki Lipińskiej. Kim jest Maciej Buzała?