Blanka Lipińska mierzy się obecnie z dosyć ciężkim okresem w swoim życiu. Kilka dni temu rozstała się z gitarzystą zespołu Afromental - Baronem, z którym tworzyła szczęśliwy związek przez 8 miesięcy. W nowo wyremontowanym mieszkaniu przygotowała dla niego nawet specjalne studio, w którym znajdowały się jego gitary i klawisze. Chociaż autorka "365 dni" dopiero wprowadziła się do nowego lokum, wszystko wskazuje na to, że pokój Barona będzie musiała przearanżować.

Blanka Lipińska o hejcie w "Dzień Dobry TVN"

Blanka Lipińska na co dzień spotyka się z dużą ilością hejtu. Chociaż największe tytuły na świecie, w tym amerykański "Forbes", donosiły o jej sukcesie, w Polsce internauci nieustannie ją atakują.- Nie jest mi przykro, że na rodzimym rynku się tak dzieje. Przygotowano mnie do tego. Zresztą wszyscy wiemy, ile znaczy sam nagłówek, a ile to, co jest w środku. Manipulacja informacją jest zatrważająca. Ale minął mi ten czas, kiedy mam ochotę się tłumaczyć - wyznała Lipińska w rozmowie z Sandrą Hajduk dla "Dzień Dobry TVN".

Dodatkowo Blanka musi mierzyć się z krytyką swojego wyglądu. Przyznała, że od momentu, kiedy założyła aparat na zęby, kobiety nieustannie piszą do niej, że źle wygląda, nie biorąc pod uwagę przyczyn zdrowotnych, które ją do tego zmusiły. - Nie przyszłoby mi do głowy, żeby napisać do teoretycznie obcej laski: ale źle wyglądasz - przyznała Lipińska.

Co Blanka Lipińska sądzi o sukcesie Michele Morrone i Anny Marii Siekluckiej?

Po tym, jak koronawirus spowolnił jej tempo życia, Blanka Lipińska w przyszłym roku zamierza znów zwiększyć obroty. W 2021 roku mają rozpocząć się zdjęcia do ekranizacji jej drugiej książki, "Ten dzień", a rok później film ma trafić już do kin. Blanka przyznała, że cieszy ją popularność aktorów grających główne role w filmie, chociaż nie czuje się matką ich sukcesu.

- Ja ich odkryłam. Ja powiedziałam, dobra, wybieram was. Pamiętam jak był ostatni casting i po nim siedziałam z moją produkcją i mówię do nich – czy wy sobie wyobrażacie, że decyzja, którą za chwilę podejmiemy, zmieni życie dwójki ludzi na zawsze? My zrobimy z nich międzynarodowe gwiazdy. Tak bardzo, jak ja w to wierzyłam, tak nie sądzę, że wszyscy pozostali w to wierzyli - dodała.