Związek Blanki Lipińskiej i Barona kwitnie. Odkąd w mediach pojawiła się informacja na temat tego, że jedna z najpopularniejszych obecnie polskich autorek książek i gitarzysta zespołu Afromental są razem, portale plotkarskie tylko czekają na ich nowe wspólne zdjęcia. Co ciekawe, Blanka i Baron chętnie podgrzewają atmosferę i sami dostarczają materiałów na gotowe artykuły redaktorom. Ostatnio 35-latka dodała dwuznaczne nagranie z łóżka, na którym wyznała, że razem z nowym ukochanym "produktywnie spędzili noc", a Baron nagrał swoje przygotowania do randki. I chociaż początkowo plotkowano, że to muzyk miał zabiegać o względy Lipińskiej, podobno było zupełnie odwrotnie.

Blanka Lipińska o Baronie: "Zapolowałam na niego"

Jak się jednak okazuje, tak naprawdę to Blanka Lipińska poderwała muzyka Afromental: - To ja zapolowałam na niego! Słyszałam o nim wiele dobrego i wymyśliłam go sobie już w październiku - powiedziała autorka "365 dni" w rozmowie z "Fleszem". - Chwilę zajęło mi poderwanie chłopaka z telewizji, ale ostatecznie nie czas, a efekt się liczy.

Para miała w planach wybrać się na wspólne wakacje do Egiptu, ale ze względu na obecną sytuację, musiała je zmienić. Blanka Lipińska i Baron mieszkają obecnie w mieszkaniu autorki, do którego niedawno się wprowadziła, a swoją codzienność relacjonują na Instagramie. - Od wielu miesięcy nie miałam czasu sobie "pomieszkać". Teraz dodatkowo mam doskonałe towarzystwo, które uwielbia jeść, a dzięki temu ja mogę się spełniać w swojej największej pasji, czyli gotowaniu - dodała.

Myślicie, że ich relacja to coś poważnego?

ZOBACZ TEŻ: BLANKA LIPIŃSKA o nowym partnerze: "Pan Milwiw-Baron pasuje mi jak ulał" [TYLKO U NAS]