Blanka Lipińska i Baron zdecydowali, że nie będą roztrząsać tematu swojego rozstania na forum publicznym. Z tego powodu zrezygnowała z opowiadania swoim fanom i dziennikarzom o dokładnych przyczynach zakończeniu swojego 8-miesięcznego związku. Wszystko wskazuje też na to, że byli kochankowie nadal darzą siebie wzajemnym szacunkiem. Dowodzić tego może chociażby wyznanie autorki "365 dni" na temat muzyka Afromental w jej pierwszym wywiadzie po ogłoszeniu rozstania. Twórczyni bestsellerów wypowiedziała się o swoim byłym partnerze w samych superlatywach.

- Alek jest bardzo poprawny, dyplomatyczny, nie pokazuje zbyt wiele i nie wpuszcza obcych do swojego świata. W nim jest inna mądrość. Jako mężczyzna z moim sukcesem radził sobie wyjątkowo dobrze - powiedziała w rozmowie z "Party".

Zdradziła też, co ją z nim połączyło.

Połączyło nas jedno: oboje mieliśmy nietuzinkowe spojrzenie na życie i świat. Wychowaliśmy się w polskiej kulturze, ale nie do końca zgadzaliśmy się z jej założeniami. Jako para nie zawsze zgadzaliśmy się we wszystkich kwestiach, ale… teraz nie ma to już żadnego znaczenia - dodała.

Blanka Lipińska zdradziła, jak radzi sobie po rozstaniu

Choć Blanka Lipińska spędzała pierwsze dni po rozstaniu na zagranicznym wyjeździe, to ani przez chwilę nie czuła się tam samotna. Ujawniła, kto podnosił ją na duchu w ciężkich momentach podczas pobytu w luksusowym miasteczku w Egipcie.

- Mieszka tam bardzo dużo Polaków, z którymi się przyjaźnię, i ten czas spędziłam z nimi. A na kogo mogła liczyć w trudnych chwilach? Miałam znajomych z Al-Dżuny, doleciała do mnie moja stylistka fryzur Agnieszka, więc na brak towarzystwa nie mogłam narzekać. Byłam też w kontakcie z menedżerką, terapeutką i rodziną. Z taką ekipą, realną i wirtualną, nie było mowy o samotności - zapewniła.

Czy złamane serce sprawiło, że gwiazda polskiej literatury erotycznej przestała wierzyć w prawdziwą miłość? Nic z tych rzeczy! Idealnym przykładem szczęśliwej i długotrwałej relacji jest dla Blanki związek jej rodziców.

- Popatrz na moich rodziców – są razem 40 lat! Przetrwali w życiu różne burze i są dla mnie najlepszym przykładem, że prawdziwa miłość istnieje - powiedziała w "Party".

Myślicie, że Blanka Lipińska zdecyduje się wkrótce ponownie otworzyć swoje serce?

ZOBACZ TEŻ: Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Tak wyglądał ich 8-miesięczny związek [ZDJĘCIA]