Blanka Lipińska to bez wątpienia najgorętsze nazwisko polskiego show-biznesu ostatnich miesięcy. O byłej menadżerce klubów nocnych cała Polska usłyszała po raz pierwszy w 2018 roku, kiedy wydała pierwszą część powieści "365 dni". Erotyk od razu stał się się bestsellerem, sprzedając się w nakładzie ponad 500 tys. egzemplarzy. Kolejne tomy - "Ten dzień" oraz "Kolejne 365 dni" również okazały się olbrzymim sukcesem. 7 lutego 2020 na ekrany kin trafiła ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej. Film "365 dni" w reżyserii Barbary Białowąs w premierowy weekend przyciągnął na seanse prawie 500 tys. widzów. Obecnie produkcja jest jednym z najchętniej oglądanych filmów na Netflixie na całym świecie. 

ZOBACZ: "365 DNI" jednym z najchętniej oglądanych filmów na świecie! Ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej hitem Netflixa >>

Blanka Lipińska świętuje drugie urodziny swojej powieści

4 lipca 2018 roku na sklepowe półki wielu księgarni w Polsce trafiła książka Blanki Lipińskiej "365 dni", łącząca klimat "Ojca Chrzestnego" i "Pięćdziesięciu Twarzy Greya". W sobotę autorka obchodziła drugie urodziny swojej powieści erotycznej. Z tej okazji prowadząca program "Tylko jeden" postanowiła podziękować fanom za wsparcie i zaufanie. 

- 4 lipca 2018 roku premierę miała moja pierwsza powieść, czyli dzisiaj obchodzę swoje kolejne 365 dni, ponieważ obchodzę drugie urodziny swojej powieści. Bardzo Wam dziękuję. Ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że bez Was - moich fanów, osób, które czytają moje powieści, nie byłaby w tym miejscu, gdzie jestem i moje życie tak by nie wyglądało. Dlatego dziękuję Wam za ten dar, jakim jest moje aktualne życie oraz że czytacie moje książki - oznajmiła na Instagramie Lipińska.  

ZOBACZ TAKŻE: DODA I BLANKA LIPIŃSKA zakończyły przyjaźń przez spór o film "365 dni"? Piosenkarka komentuje plotki