Blanka Lipińska cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno fanów, jak i mediów. Autorka erotycznej trylogii o Laurze i Massimo ma ponad 700 tysięcy obserwatorów na Instagramie, którzy chcieliby wiedzieć o niej jak najwięcej. W ostatnim cyklu Q&A (pytań i odpowiedzi) pojawiło się pytanie o jej ulubioną muzykę, na które postanowiła odpowiedzieć, wrzucając screena playlisty. Czy znaleźli się na niej Baron i Michelle Morrone? Dla jednego z nich zabrakło miejsca...

Czego słucha Blanka Lipińska?

Jak się okazuje, Blanka Lipińska słucha m.in. polskiego rapu. Wśród piosenek odnajdujemy m.in. "Świadomy sen" (wyk. Sokół i Dawid Podsiadło), "Nisko jest niebo" (wyk. Pezet i Kayah), czy utwór "Pomyłka" (wyk. Sokół z archiwalnym nagraniem głosu Andrzeja Zauchy).

Do tego, kilka niekwestionowanych hitów, m.in. "Lovely" - Billie Eilish, "Miłość miłość" - Zalewskiego, czy "Do I Wanna Know" - Arctic Monkeys.

Co ciekawe, wśród ulubionych kawałków Blanki znalazło się miejsce dla "Zaufaj" - piosenki z filmu "Kobieta Sukcesu", którą wykonuje Afromenal - zespój jej byłego ukochanego, Barona. Niestety, na playliście zabrakło utworów Michella Morrone'a, w tym hitu z filmu "365 dni" - "Feel It".

W naszej galerii znajdziecie pełną listę ulubionych utworów Blanki Lipińskiej. Naszym zdaniem jest naprawdę ciekawa i inspirująca!

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor zdradziła nam, czego słucha najczęściej. Która artystka zdominowała jej muzyczną playlistę?