Blanka Lipińska postanowiła trochę powspominać stare czasy. Pretekstem do sentymentalnej podróży do czasów dzieciństwa i wczesnej młodości okazała się wizyta w domu rodzinnym oraz... nuda wynikająca z lektury mało interesującej książki. W niedzielne popołudnie autorka erotycznych bestsellerów postanowiła zaprezentować tysiącom obserwatorów na Instagramie swoje zdjęcia sprzed wielu lat. Okazuje się, że mieszkanie Małgorzaty i Grzegorza Lipińskich zdobi naprawdę sporo ramek ze starymi fotografiami ich jedynej córki.

- Brnę przez tę książkę i już wszystko mnie rozprasza. U rodziców same smaczki - powiedziała podczas prezentacji zdjęć z rodzinnego albumu.

- Muszę przyznać, że tu byłam naprawdę urocza. Gruba, ale urocza - dodała pokazując czarno-białą fotografię, na której widzimy ją jako kilkuletnią dziewczynkę.

Metamorfoza Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska nigdy nie ukrywała, że jej spektakularna przemiana na przestrzeni lat to w sporej mierze zasługa chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Autorka powieści "365 dni" przyznała się m.in. do powiększenia piersi, wolumetrii twarzy i usunięcia poduszek Bichata.

Zobacz niepublikowane dotąd stare zdjęcia Blanki Lipińskiej w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Blanka Lipińska o związku z Baronem: "Motylki są już inne" [TYLKO U NAS]