Blanka Lipińska poprowadzi reality show, w którym uczestnicy będą walczyli o kontrakt z federacją KSW. Autorka kontrowersyjnej serii książek "365 dni" nie została do tej roli wybrana przypadkowo. Niewiele osób wie, że z zawodowym MMA, Lipińska związana jest od 9 lat i nie omija żadnej gali spod znaku Konfrontacji Sztuk Walki. Początkowo zajmowała się tylko tworzeniem wizerunku KSW Ring Girls, ale to było dla niej za mało. Zaczęła brać udział w nagrywaniu zwiastunów, pracowała za kulisami gal, a także wraz z upływem czasu nawiązała przyjaźnie z czołowymi zawodnikami polskiego MMA.

Blanka Lipińska poprowadzi program "Tylko Jeden"

Blanka Lipińska zna tajniki tego sportu, to również ona stoi za sukcesem KSW Ring Girl. - Na co dzień w KSW pracowałam z dziewczynami, ale nie ukrywam, że lepiej czuję się w towarzystwie mężczyzn. Na ogół faceci są konkretniejsi i mniej rozstrojeni emocjonalnie, a gdy coś im się nie podoba to walą prosto z mostu, zamiast strzelać fochy. Ja mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w „Tylko Jeden”.

Lipińska ostrzega, że w programie Polsatu zamierza być sobą i pokazać mężczyznom, że kobiety to nie słabsza, a silniejsza płeć: - Wprowadzę element kobiecy do tej świątyni testosteronu, ale niech żaden z uczestników nie liczy na słodką blondyneczkę z którą będzie mógł poflirtować. W życiu już nie raz pokazałam, że mam większe jaja od niejednego faceta i wchodząc do domu zawodników nie zamierzam się kastrować. Mogę być dla uczestników programu przyjaciółką, ale gdy zajdzie taka potrzeba to poznają moją drugą twarz, mniej słodką niż ta pierwsza - mówi autorka "365 dni".

Program "Tylko Jeden", który na antenie Polsatu zadebiutuje już 6 marca 2020, będzie koncentrował się na 10 uczestnikach rywalizujących o profesjonalny kontrakt zawodnika MMA. Kamery będą towarzyszyły im na sali treningowej, we wspólnym domu oraz podczas decydujących starć. Walka finałowa, decydująca o zwycięstwie w całym programie, odbędzie się podczas gali KSW.

Myślicie, że Blanka sprawdzi się w nowej roli?