Nie jest tajemnicą, że Julia Wieniawa i Blanka Lipińska raczej nie pałają do siebie sympatią. I nic dziwnego, w końcu obecny partner autorki "365" dni, to również były ukochany 21-letniej aktorki. Oprócz tego panie mają już za sobą pierwszy medialny konflikt, który zaczął się od komentarza Wieniawy na temat nowego związku Barona: - Może to jest jakiś niestandardowy casting Blanki do jej nowego filmu. Alek, powodzenia. Trzymam kciuki. Lipińska nie pozostała jej wtedy dłużna: - Julia skomentowała to tak, jak ona to zna. Jak ona tak przechodzi castingi, to ja to zostawię bez komentarza.

Blanka Lipińska i Julia Wieniawa pogodziły się?

Później było już tylko ciekawiej - Blanka Lipińska postanowiła skomentować taneczne zmagania Julii Wieniawy na parkiecie "Tańca z Gwiazdami":- Sport jej służy, chudnie, wreszcie zaczyna mieć talię. Tej uszczypliwej uwagi aktorka nie zamierzała również puścić mimo uszu i opublikowała zdjęcie z zakrwawioną siekierą oraz podpisem "Kiedy ktoś mówi, że nie mam talii”.

Teraz wiele wskazuje jednak na to, że Wieniawa i Lipińska już się pogodziły. Świadczyć o tym może chociażby komentarz autorki "365 dni" pod nowym zdjęciem Julki na Instagramie.

- Polska w tym roku została okrzyknięta najbardziej homofobicznym krajem w UE. Bardzo chciałabym, żeby się to zmieniło. Być może ta lektura będzie dla niektórych krokiem do zmiany nastawienia do środowisk lgbt... pamiętajcie - LOVE IS LOVE - napisała Wieniawa. Pod postem pojawił się komentarz Blanki, która dodała emotikony bijące brawa.

Czy to oznacza, że dziewczyny zakopały wreszcie topór wojenny? Nawet jeśli nie, to cieszymy się, że potrafią odsunąć na bok niesnaski i zjednoczyć się w ważnej sprawie!