Blanka Lipińska oraz Aleksander Milwiw-Baron to od kilku miesięcy bez wątpienia najbardziej lubiana para w polskim show-biznesie. O tym, że autorkę powieści erotycznej "365 dni" oraz gitarzystę Afromental łączy coś więcej niż tylko przyjaźń dowiedzieliśmy się w połowie marca. Wówczas zakochani opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie. Od tego czasu Blanka i Alek są wręcz nierozłączni. Obecnie para cieszy się wolną chwilą i wypoczywa na egzotycznych wakacjach. Co ciekawe, tegoroczny wypoczynek zbiegł się z urodzinami Lipińskiej. Jaki prezent otrzymała od Barona?

TYLKO U NAS: Blanka Lipińska o związku z Baronem: "Motylki są już inne"

Blanka Lipińska o urodzinowym prezencie od Barona: "Dał mi..."

- Urodzinowy tydzień jest jednym z najfajniejszych jakie pamiętam. Ciągle zadajecie mi pytania, co dał mi w prezencie Alek. Cóż...dał mi ogromną część siebie w sposób, w który potrafi najlepiej. Myślę, że pewnego dnia podzielimy się tym z Wami... pewnego dnia... ale jeszcze nie teraz - napisała Lipińska, która nie chciała zdradzić, jaki konkretnie prezent otrzymała od swojego partnera. 

Opublikowany wpis autorka powieści i filmu "365 dni" opatrzyła najnowszym zdjęciem z wakacji, które znajdziecie w naszej galerii >> 

Jak myślicie, jaki prezent Blance Lipińskiej mógł podarować Alek Baron? 

ZOBACZ TAKŻE: Blanka Lipińska wyda swoje książki za granicą. Autorka "365 dni" podpisała umowę z amerykańską agentką