Blanka Lipińska ma powody do zadowolenia. Twórczyni erotycznych bestsellerów wróciła właśnie z wymarzonego urlopu na Malediwach. Nikogo oczywiście nie zdziwiło, że niezwykle aktywna w mediach społecznościowych celebrytka dzieliła się na bieżąco swoimi wrażeniami z pobytu w jednym z najbardziej malowniczych zakątków na kuli ziemskiej. Dzięki temu wiemy, że była wręcz zachwycona wspaniałą pogodą, bajkowymi widokami oraz walorami luksusowego hotelu na prywatnej wyspie.

ZOBACZ: Blanka Lipińska zwierza się fanom po przylocie na Malediwy: "Nie sądziłam, że kiedykolwiek będzie mnie na to stać"

Blanka Lipińska uniknęła kwarantanny po zagranicznym urlopie

Wyśmienity humor trzyma się Blanki Lipińskiej także po powrocie do Warszawy. W niedzielne popołudnie pełna ekscytacji autorka "365 dni" przemówiła do swoich obserwatorów na Instagramie. Poinformowała ich z radością, że udało się jej uniknąć kwarantanny, która do niedawna obowiązywała niemal wszystkich przekraczających granicę naszego kraju transportem zbiorowym.

- Spieszę do was z informacją odnośnie nowego rozporządzenia o kwarantannie. Faktycznie ono działa! Jak się tylko o tym dowiedziałam, poprosiłam w hotelu, żeby zrobili mi test. Przyjechał lekarz, zrobili mi test rano, wieczorem miałam wyniki i dzisiaj z wynikami, kiedy podeszłam do naszej granicy na Okęciu panie tylko zapytały, czy mam test zrobiony. Mam, pokazałam wynik negatywny - opowiedziała na InstaStory.

- Dziękuję, do widzenia, nie mam kwarantanny! To będzie piękny dzień! - dodała roześmiana Blanka.

Blanka Lipińska ma wyjątkowe szczęście. Nowe zasady dotyczące kwarantanny weszły w życie akurat 23 stycznia.

Zgodnie z nimi wracający z zagranicy nie muszą odbywać kwarantanny, jeśli mają negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2. W noweli do rozporządzenia mowa o każdym rodzaju testu wykonanego przed przekroczeniem polskiej granicy w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku tego testu.

ZOBACZ TEŻ: Zaszczepiła się na COVID-19 poza kolejnością. Teraz ponosi konsekwencje