Blanka Lipińska nie ukrywa, że na swoich powieściach erotycznych dorobiła się prawdziwej fortuny. Pomimo tego, że już od ładnych kilku lat może sobie pozwolić na ubrania, buty i dodatki od najlepszych projektantów mody, nadal często zagląda do zwykłych sklepów odzieżowych i kupuje rzeczy z wyprzedaży. - Prawda jest taka, że mnie w ogóle nie bawi wydawanie pieniędzy na siebie - mówiła niedawno w wywiadzie dla "Gali". Dowód? Zaledwie parę dni temu autorka "365 dni" miała na sobie szalenie modną, ale zarazem bardzo tanią bluzę z popularnej sieciówki.

Stylowy, ale też niezwykle wygodny i praktyczny ciuch z nadrukiem z motywem z bajki Disneya, w którym Lipińska pokazała się na Instagramie, wpadł w oko wielu obserwującym ją w mediach społecznościowych kobietom. W odpowiedzi na liczne wiadomości z pytaniami o markę bluzy, Blanka zdradziła, że kupiła ją już w ubiegłym roku na promocji w sklepie Bershka. Jeśli także przypadła ci ona do gustu, to mam dla ciebie świetną wiadomość. Niemal identyczne modele kupisz teraz na internetowych wyprzedażach już od 50 zł.

Modne bluzy z nadrukiem z sieciówek

Ostatnie sztuki bluz w stylu Blanki Lipińskiej z modnymi nadrukami z motywami z filmów animowanych znajdziesz jeszcze w ofercie takich popularnych sieciówek jak Bershka, House, Cropp i Reserved.