Blanka Lipińska jest już o krok od spełnienia wielkiego marzenia o wydaniu swoich książek za granicą. W realizacji tych ambitnych planów polskiej autorce ma pomóc agentka literacka ze Stanów Zjednoczonych. Autorka sprzedających się w Polsce w gigantycznych nakładach erotyków w przededniu swoich 35. urodzin podpisała umowę z osobą, którą będzie reprezentować jej interesy na zagranicznych rynkach wydawniczych.

- Dziś moje 35. urodziny. A wczoraj dałam sobie najlepszy prezent, jaki mogłam. Podpisałam umowę z Kimberly Whalen, międzynarodową Agentką ze Stanów Zjednoczonych, która będzie reprezentować mnie na całym świecie. Tym samym rozpoczęłam zagraniczną ekspansję powieści "365 dni" - czytamy na instagramowym profilu Blanki.

Blanka Lipińska wyda książkę "365 dni" za granicą

Wygląda na to, że Blanka Lipińska trafiła pod skrzydła niezwykle doświadczonej i skutecznej profesjonalistki. Na swojej stronie internetowej Kimberly Whalen chwali się bowiem finalizowaniem dla swoich klientów ze świata literatury kontraktów, które opiewają na kilkanaście, lub nawet kilkadziesiąt milionów dolarów.

Przypomnijmy, że zainteresowanie książkami Blanki Lipińskiej na całym świecie pojawiło się wraz z komercyjnym sukcesem filmu "365 dni" na Netflixie. Obraz z Anną-Marią Sieklucką i Michele Morrone w rolach głównych niedawno zyskał miano jednej z najchętniej oglądanych produkcji w historii serwisu.

ZOBACZ: "365 dni" w rankingu 10 najchętniej oglądanych filmów wszech czasów na Netflixie

Informacja o podpisaniu umowy z amerykańską agentką to jednak nie wszystko, o czym Blanka wspomniała w swoim urodzinowym poście. Twórczyni "365 dni" przy okazji zdradziła także, czego sama sobie życzy w dniu swojego święta.

- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BLANIU. Życzę sobie aby siła moich afirmacji nigdy nie zmalała, bym spokojna i pewna patrzyła w przyszłość, bym nigdy nie stała się kimś innym niż sobą... 100 lat! - napisała.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko przyłączyć się do tych życzeń.

[QUIZ]: Sprawdź, ile wiesz o Blance Lipińskiej!