Blanka Lipińska jest już po ślubie! Kontrowersyjna pisarka w niedzielę rano bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi ujawniła na Instagramie, że wyszła za mąż za swojego partnera, Macieja Buzałę. Autorka bestsellerowej powieści erotycznej "365 dni" w dniu ślubu miała na sobie białą suknię i welon od popularnej wśród polskich gwiazd projektantki, Patrycji Kujawy. Z wpisu Lipińskiej wynika, że para wzięła ślub kościelny, co zresztą dość mocno zaskoczyło wielu jej fanów.

...wyszłam za mąż-zaraz wracam. To tyle co chce Wam pokazać. Brawo my. Udało się utrzymać w tajemnicy. Dziękuję wszystkim, którzy nam pomogli i zechcieli uczestniczyć w tej krótkiej, wyjątkowej chwili razem z nami. Nie sądziłam, że to będzie tyle śmiechu i zabawy - napisała na swoim profilu na Instagramie. Następnie podziękowała swojemu mężowi: dziękuję za wszystko, KOCHAM CIĘ oraz projektantce: dziękuję za suknię i welon, który sprawił, że ten jeden raz, wyglądałam niemal jak grzeczna. Nawet ksiądz się nie skumał, że stoi przed nim „pomiot szatana” - czytamy we wpisie.

Blanka Lipińska i Maciej Buzała pobrali się po zaledwie 15 miesiącach znajomości. Autorka "365 dni" w odpowiedzi na pytanie jednego z obserwatorów zdradziła, że nie przyjęła nazwiska po swoim mężu.

- Nazywam się Blanka Lipińska... i to się nigdy nie zmieni - wyznała.

Zobacz zdjęcia ze ślubu Blanki Lipińskiej i Macieja Buzały już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Ellie Goulding wyszła za mąż! Na ślubie zjawiły się gwiazdy i członkowie rodziny królewskiej [ZDJĘCIA]