Blanka Lipińska od jakiegoś czasu w tajemniczy sposób zapowiadała na Instagramie nowy projekt. Autorka "365 dni" wyznała, że odezwała się do niej marka, której prywatnie jest fanką i z którą nawet nie marzyło jej się współpracować. Przez długi czas nie chciała zdradzać żadnych szczegółów projektu, ale jego efekty właśnie ujrzały światło dzienne. Jak się okazuje, Blanka Lipińska zaprojektowała ekskluzywny model szpilek wraz z włoską marką Casadei.

Blanka Lipińska zaprojektowała szpilki we współpracy z marką Casadei

W ramach współpracy Blanki Lipińskiej i Casadei wyjątkowe szpilki zostały wyprodukowane w limitowanej ilości - do sprzedaży trafiły tylko 24 pary. Buty mają wysoki obcas, nosek w szpic, uniwersalny szary kolor i są ozdobione przyciągającą wzrok bransoletką z czaszkami. Model wyróżnia znajdujący się na wkładce cytat: Are You Lost Baby Girl?, który rozpozna każda fanka "365 dni". 

Szpilki z metką Blanka Lipińska x Casadei dostępne są wyłącznie w sklepie internetowym Moliera2.com oraz w salonach stacjonarnych w cenie 4995 zł. Ich zdjęcia obejrzycie w naszej galerii.

Casadei to włoska marka obuwnicza, której szpilki noszą największe światowe gwiazdy. Jej fankami są m.in. Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Victoria Beckham, czy właśnie Blanka Lipińska.