Blanka Lipińska nigdy nie ukrywała, że pochodzi z niezamożnej rodziny. Autorka trzech bestellerowych książek i producentka najchętniej oglądanego filmu ubiegłego roku na Netflixie tym bardziej docenia więc fakt, że dzięki swojemu sukcesowi może sobie teraz pozwolić na prowadzenie dostatniego życia.

CZYTAJ TEŻ: Blanka Lipińska o hejcie wobec międzynarodowego sukcesu: "Przygotowano mnie do tego, że tak będzie"

Choć Blanka na ogół jest dość oszczędną osobą, to jedną z rzeczy, na które nigdy nie żałuje pieniędzy, są luksusowe wakacje w ciepłych krajach. W czwartek rano poinformowała swoich fanów, że po kilkunastu godzinach podróży dotarła na Malediwy.

Blanka Lipińska na Malediwach opowiada o spełnianiu marzeń

Jak przystało na influencerkę, mocno podekscytowana pobytem na rajskim archipelagu twórczyni "365 dni" zaprezentowała w mediach społecznościowych apartament, w którym zatrzymała się na czas urlopu.

- Muszę Wam pokazać ten kosmos. To jest chyba najlepsze miejsce, w jakim byłam. (...) Można sobie popatrzeć na rybki, pewnie jakieś tam są - mówiła, pokazując szklane panele w podłodze.

- Widoczek, wiadomo, po to się przyjeżdża na Malediwy, po te widoczki. Ogromna wręcz łazienka z piękną wanną. Co prawda jest tak duża, że nie będę dosięgać nogami, więc będę lekko tonąć, ale trudno, jakoś to przeżyję. Jest prysznic, też z widokiem. To jest nieprawdopodobne, że takie piękne miejsca istnieją - dodała.

Jeszcze tego samego dnia na InstaStory Blanki można było także zobaczyć, jak malowniczo wygląda na Malediwach zachód słońca. Piękno natury skłoniło gwiazdę do refleksji na temat wiary w swoje marzenia.

- To było moje ogromne marzenie wyjechać na Malediwy. Przyznam szczerze, że nie sądziłam nigdy, że kiedykolwiek będzie mnie stać na to, krótko mówiąc. A jednak! - wyznała.

- Życzę wam wszystkim, żebyście żyli długo i żebyście te marzenia spełniali i żeby nikt wam nigdy nie wmówił, że się nie da - dodała, motywując internautów.

Zobacz pierwsze zdjęcia Blanki Lipińskiej z urlopu na Malediwach w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Blanka Lipińska padła ofiarą hakerów: "To jest naprawdę przerażająca historia"