Bliźniaki Beyonce przez tydzień po porodzie musiały przebywać w szpitalu. Dzieci cierpiały na żółtaczkę poporodową, a ponieważ urodziły się nieco za wcześnie niż planowano, musiały być pod ścisłą obserwacją lekarzy. Na szczęście zarówno Beyonce, jak i jej dzieci czują się już dobrze. Podobno stan bliźniąt ustabilizował się na tyle, że były gotowe opuścić szpital, a cała rodzina w końcu mogła odetchnąć z ulgą. Wszelkie zagrożenie już minęło! Bliźnięta od razu przetransportowano do nowej willi Beyonce i Jaya-Z w Malibu. Ich nowa posiadłość to niemal zamek! Nowy dom Beyonce jest wart ok. 25 milionów dolarów i pełno w nim wszelkich luksusów, o jakich można by tylko zamarzyć! Znamy już wszystkie szczegóły!

Willa Beyonce (35) i Jaya-Z (47) jest usytuowana tuż nad oceanem w Malibu. To właśnie tu mieszkają największe gwiazdy Hollywood. Posiadłość państwa Carter zajmuje ponad 6 akrów. Wspaniały widok na ocean rozciąga się z każdego (!) pokoju. Dom jest objęty całodobową profesjonalną ochroną, ma też zainstalowane specjalne kamery oraz urządzenia wizualne i audio umożliwiające pełen monitoring całej posesji. Nowy dom Beyonce otacza piękny ogród, w którym Jay-Z polecił zasadzić tropikalne rośliny, specjalnie sprowadzone do Malibu z okazji wyjścia bliźniaków ze szpitala. W willi znajdują się także olbrzymia kuchnia i potężny salon, a cały dom został urządzony w stylu śródziemnomorskim. Przypomnijmy, że w związku z porodem Beyonce sławna para przeniosła się ze swojego apartamentu w Beverly Hills do wynajmowanego domu tuz przy szpitalu UCLA. To właśnie tam Beyonce urodziła bliźnięta. Teraz cała rodzina zacznie nowe życie - już w piątkę - w bajecznej willi w Malibu. Bliźniaki Beyonce i Jaya-Z dostały na imię Bea i Shawn. Ojciec Beyonce, Matthew Knowles, poinformował, że Beyonce po raz drugi została mamą, dokładnie 18 czerwca. Nie wiadomo jednak, czy jest to data urodzin bliźniąt.

Jak na razie nie ma jeszcze żadnego zdjęcia Beyonce po porodzie, ani też zdjęcia bliźniaków. Już sa one jednak warte fortunę! Ale najprawdopodobniej Beyonce i Jay-Z nie sprzedadzą gazetom zdjęć bliźniąt, ale sami pokażą je na Instagramie, Facebooku lub na stronie intrenetowej Beyonce.