Hollywood już nie może się doczekać, kiedy Beyonce ogłosi dobrą nowinę! Przypomnijmy, że Beyonce jest w ciąży, i to bliźniaczej! Gwiazda ogłosiła ciążę, tak jak przystało na prawdziwą królową, publikując w sieci swoją nagą sesję zdjęciową, na której na pierwszy plan wysuwa się ciążowy brzuszek artystki. Dziś mówi się jednak nie o ciąży Beyonce, ale o jej pięcioletniej córeczce, Blue Ivy. Dlaczego?

Blue Ivy,córka Beyonce, już jakiś czas temu została uznana za jedno z najlepiej ubranych dzieci w show-biznesie. Blue Ivy uwielbia się stroić – nic więc dziwnego, że jej stylizacje podbijają Internet. A wszystko za sprawą Beyonce, która chętnie dzieli się zdjęciami córki. Od czasu do czasu Beyonce i Blue Ivy chwalą się identycznymi stylizacjami, które znajdziecie TUTAJ>>

ZOBACZ: BLUE IVY CARTER Stylizacja dziewczynki największym hitem gali Grammy 2017!

Dziś o Blue Ivy znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą nagrania, które trafiło do sieci. Mamy okazję zobaczyć na nim małą Blue Ivy, która jako baletnica wraz z grupką innych dziewczynek tańczy do utworu Earth, Wind & Fire „September”.

Dziewczynka znalazła się samym centrum uwagi. Widać, że pięcioletnia córka Beyonce pewnie czuje się na scenie. Zobaczcie sami: