Louis Vuitton to jeden z topowych francuskich domów mody. Brand obecny jest na całym globie, a od kilku lat także w Polsce. Pierwszy stacjonarny butik marki znajduje się w warszawskim domu handlowym Vitkac, i to właśnie tam w czwartkowy wieczór odbyła się kolejna ekskluzywna prezentacja produktów LV. Choć tym razem poza torebkami i dodatkami ze skóry, z których słynie marka, zaprezentowano także ubrania z najnowszej kolekcji autorstwa Nicolasa Ghesquière'a.

POLECAMY: TOP MODEL POLSKA sesja zdjęciowa na ulicach Madrytu i castingi u hiszpańskich projektantów

Polskie gwiazdy uwielbiają eleganckie ubrania. Chętnie chwalą się nimi na Instagramie, zakładają na pokazy mody, premiery, prezentacja i inne wydarzenia. Podobnie było i tym razem. Gwiazdy przybyłe na prezentację kolekcji Louis Vuitton wyglądały zjawiskowo! Większość z nich, jak np. Bogna Sworowska, Kasia Sokołowska, Roma Gąsiorowska i Joanna Horodyńska, postawiły na stylizacje składające się właśnie z ubrań lub dodatków francuskiego domu mody. Choć nie tylko one zadawały tego wieczoru szyku.

POLECAMY: KULCZYK, LEWANDOWSKI, WEJCHERT , RADWAŃSKA Najmłodsi milionerzy w Polsce

Na ściance przed eventem pozowali także m.in. Grażyna Torbicka, Aleksandra Żebrowska, Magda Mołek, Monika Olejnik, Dorota Williams, Adam Fidusiewicz, Tomasz Ossoliński, Anna Puślecka, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Mariusz Czerkawski i Agnieszka Maciejak.

Która z gwiazd wyglądała Waszym zdaniem tego wieczoru najlepiej? I która ma szansę stać się polską ambasadorką tej marki?