Bogumiła Wander z pewnością jest dzisiaj uznawana za ikonę telewizji. Wszystko dlatego, że od lat 70. aż do początku dwutysięcznych była jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadziła wiele dużych imprez, m.in. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu czy festiwal w Sopocie. Choć z anteny zniknęła w 2003 r., ostatnio powróciła na salony.

Podczas wtorkowej (17.05.2016 ) Wielkiej Gali Gwiazd, Bogumiła Wander pojawiła się w specjalnie przygotowanej na tę okazję sukni z ostatniej kolekcji ZUO CORP +.

Chcieliśmy, aby suknia, którą przygotowaliśmy, luźno nawiązywała do tematu przewodniego imprezy  – ,,Golden Era Hollywood”, ale też korespondowała ze stylem Pani Bogumiły Wander, który dla nas jest interesującą mieszanką futuryzmu i elegancji.  Klasyczna forma syreny z krótkim trenem doskonale podkreśla figurę Pani Bogumiły, natomiast symetryczne cięcia wprowadzone z przodu dodają nowoczesnego charakteru całości, w połączeniu z jasnym kolorem sukni - mówi nam duet ZUO Corp.

Jeden z najbardziej popularnych duetów w świecie mody zdradził nam również, kto był inspiracją do stworzenia kreacji dla Bogumiły Wander. 

Projektując ją mieliśmy przed oczami Kim Basinger z filmu ,, Tajemnice LosAngeles” – jej postać w fenomenalny sposób łączy styl wielkich gwiazd srebrnego ekranu lat trzydziestych i czterdziestych, Rity Hayworth i Veronicy Lake. Postanowiliśmy zaproponować specjalną, ,,customowaną" wersję  sukienki, którą na co dzień można dostać w naszym butiku.

Całości dopełniła biżuteria marki APART, brokatowe puzderko, klasyczne czółenka w kolorze pudrowego różu oraz brylantowe kolczyki. 

Za stylizację Bogumiły Wander podczas tego wyjątkowego wieczoru odpowiedzialna była znana stylistka gwiazd Alicja Werniewicz, pracująca na co dzień z Małgorzatą Sochą, czy Agnieszką Cegielską. 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE:BOGUMIŁA WANDER o wielbicielach: "Zboczeńców nie brakowało"

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!