Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Im bliżej pierwszej tury głosowania, którą zaplanowano na ostatnią niedzielę czerwca, tym emocje wśród kandydatów ubiegających się o najważniejszy urząd w państwie są coraz większe. Głos w trwającej kampanii wyborczej zabierają już nie tylko politycy i dziennikarze, ale również znane gwiazdy polskiego show-biznesu. Swoich poglądów politycznych nie ukrywa m. in. Michał Żebrowski. Dyrektor Teatru 6. Piętro kilka dni temu wziął udział w zbiórce podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego, a wczoraj na elewacji swojego domu zawiesił baner z wizerunkiem kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta. 

SPRAWDŹ: WYBORY 2020. Partnerki i partnerzy kandydatów na prezydenta RP - kim są prywatnie?

Bogusław Linda popiera Rafała Trzaskowskiego? 

Nietypowej formy popracia Rafałowi Trzaskowskiemu udzielił Bogusław Linda. W sieci pojawił się filmik, na którym aktor, udaje, że łamie długopis.

- Trzask i po długopisie - mówi Linda w dalszej części nagrania. 

Słowo "trzask" ma jasno sugerować, że 67-latek jest zwolennikiem Rafała Trzaskowskiego. Długopis natomiast ma nawiązywać do atrybutu, który wiele osób przypisało obecnie urzędującej głowie państwa. Zdaniem polityków opozycji Andrzej Duda przez ostatnie pięć lat podpisywał każdą ustawę autorstwa Prawa i Sprawiedliwości - ugrupowania, z którego wywodzi się prezydent. 

ZOBACZ TAKŻE: Michał Żebrowski zawiesił na swoim domu baner jednego z kandydatów na prezydenta. Na kogo zagłosuje aktor?