Bohdan Gadomski ma poważne problemy ze zdrowiem. Kontrowersyjny dziennikarz i krytyk muzyczny sam ujawnił we wpisie na Facebooku, że niedawno doznał zawału serca oraz przeszedł zapalenie płuc. Publicysta zdradził, że gdy trafił do szpitala, jego stan był krytyczny.

- Wracam do Was ze świata chorych. W ostatnim tygodni byłem w szpitalu kardiologicznym, bo dopadł mnie zawał serca. Do tego zapalenie płuc. Na serce choruję od dawna, teraz choroba się odnowiła. Będzie mi wolno dużo mniej niż dawniej - napisał.

Kim jest Bohdan Gadomski?

Bohdan Gadomski urodził się w Łodzi. Jest absolwentem Studium Dziennikarstwa i Wiedzy o Prasie w Łodzi oraz Państwowego Studium Kultury i Oświaty w Warszawie na kierunku reżyseria teatralna. Przez dwa lata uczył się śpiewu klasycznego.

Dziennikarz zdobył rozgłos dzięki licznym publikacjom na temat kariery i życia prywatnego zmarłej w 2011 roku Violetty Villas. Jest doskonale znany czytelnikom tygodnika "Angora", gdzie prowadzi swoją autorską rubrykę "Salonowe burze". Jego teksty ukazują się także w łódzkim "Expressie Ilustrowanym". Wielokrotnie pojawiał się w roli recenzenta muzycznego na antenach stacji telewizyjnych Polsat, TVN, TVP1, TVP2 i Superstacja.

Gadomski ma na swoim koncie kilka ról aktorskich. W 2005 roku wcielił się w postać sąsiada tytułowego bohatera (w tej roli Michał Wiśniewski) w komedii kryminalnej "Lawstorant" w reżyserii Mikołaja Haremskiego.

Zobacz zdjęcia Bohdana Gadomskiego w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Zofia Czerwińska - kim była prywatnie? Mężowie, partnerzy, rodzina