BOHOBOCO prezentuje drugą z pięciu części kolekcji na sezon wiosna-lato 2019. Marka od niemalże 10 lat konsekwentnie sięga po klasyczne formy, po to by przedstawić je w bardzo współczesnym oraz w pełnym kontrastów wydaniu. Wkrótce do sprzedaży trafi kolejna wiosenno-letnia kapsuła kolekcji, która nosi tytuł: Ethereal Lightness. Jest ona oficjalnym przywitaniem lata i ukłonem w stronę kobiet, które preferują romantyczne, mniej oficjalne sukienki. W Ethereal Lightness kolorowe jedwabie przybrały bardziej frywolne formy. Falbany, luźno opadające bufiaste rękawy, kobiece rozcięcia i charakterystyczna dla marki asymetria tworzą spójną, bardzo zwiewną propozycję od BOHOBOCO na nadchodzące lato. Całość dopełniają autorskie wzory od delikatnych, drobnych kwiatów z logiem marki literką „B”, przez te nieco większe, aż po wzór inspirowany ruchem pędzla.

BOHOBOCO wiosna-lato 2019

"- Inspiracją dla kapsuły była kobieta eteryczna o duszy prawdziwej romantyczki" - podkreśla Michał Gilbert Lach, projektant i dyrektor kreatywny marki.

Sukienki BOHOBOCO, dzięki nowoczesnemu podejściu do wzorów, przywołują skojarzenia z dziełami sztuki. Na szczególną uwagę zasługują odważne i nieoczywiste połączenia kolorów. W kontraście do pastelowego różu czy fioletu dyrektor kreatywny wziął na warsztat zdecydowaną zieleń, przełamując tym samym schematy kolorów, które z pozoru się nie łączą, a jednak u BOHOBOCO doskonale współgrają. Adresatką kolekcji na sezon wiosna-lato 2019 jest silna, kosmopolityczna kobieta a kapsuła Ethereal Lightness, choć nieco mniej klasyczna, ciągle jest spójna z DNA marki.

Zobacz zdjęcia kampanii BOHOBOCO w naszej galerii --->