Ilość niespodzianek, jakie sprawia nam ostatnio duet Bohoboco, zdaje się nie mieć końca. Najpierw projektancie zaskoczyli wszystkich, organizując w miejsce pokazu mody... prezentację swoich nowych perfum. Informacja na zaproszeniu zdradzała wszystko - Be Surprised. I rzeczywiście, zaskoczeń było sporo. Osiem nowych zapachów marki Bohoboco zaprezentowano w specjalnie zaprojektowanych instalacjach. W sali, gdzie odbywało się wydarzenie, mieszało się osiem zapachów, zamkniętych w pięknych flakonach z najwyższej jakości szkła, zamykanych drewnianym korkiem pokrytym aksamitem.

ZOBACZ: Gwiazdy na prezentacji perfum Bohoboco Be Surprised [ZDJĘCIA]

Dziś marka ogłosiła, że twarzą Bohoboco Perfume została Maja Salomon. Maja jest top modelką, twarzą kampanii reklamowych domu mody Prada. Na swoim koncie Salamon ma udział w pokazach takich marek, jak Chanel, Dior, Givenchy, Valentino czy Balenciaga. Niedawno mogliśmy oglądać Maję na evencie Flesz Fashion Night, gdzie towarzyszyła dyrektor kreatywnej domu mody La Mania, Joannie Przetakiewicz.

Dlaczego to właśnie Maja Salamon została twarzą Bohoboco Perfume? Tak swój wybór uzasadniają projektanci:

"Wybraliśmy Maję, ponieważ jest uosobieniem nowego pokolenia, które podbija i kreuje współczesny świat. To przedstawicielka młodych i nowoczesnych kobiet, którym w dążeniu do celu towarzyszy nowa i świeża energia" - powiedział Kamil Owczarek

„Chcieliśmy aby zdjęcie reklamowe perfum było subtelne, eleganckie i zmysłowe. Aby przekazało emocje, które towarzyszą Sea Salt Caramel" - dodaje Michał Gilbert Lach.

To właśnie zapach Sea Salt Caramel upodobała sobie Maja Salamon. Jej magnetyczne spojrzenie
i delikatność mówi wszystko o perfumach, które są słodko-słoną kompozycją morskich minerałów, różowego pieprzu i kilku kropel gęstego karmelu.

Autorem zdjęcia Mai Salamon, które promuje nową linię perfum Bohoboco, jest Mateusz Stankiewicz, jeden z ulubionych fotografów duetu Bohoboco, który jak mało kto potrafi uchwycić emocje i w wyjątkowy sposób ukazać urodę i duszę kobiety. Jego fotografie są zmysłowe, liryczne ale jednocześnie bardzo współczesne… Po prostu piękne.

Jak Wam się podoba kampania Bohoboco Perfume?


Instagram @MagazynGala