Gwiazdy chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w Internecie. Niedawno media społecznościowe zasypane zostały zdjęciami znanych aktorek i piosenkarek z widocznym ciążowym brzuszkiem. Szybko stało się to hitem Internetu i coraz więcej kobiet w ciąży zaczęło eksponować w sieci krągłości. Dziś młode mamy coraz chętniej spotykają się w gronie przyjaciółek, przekazując prezenty dla malucha. Jak wygląda baby shower polskich gwiazd?

Teraz w Polsce pojawił się kolejny trend, który coraz chętniej wykorzystują rodzime gwiazdy. Jak wiadomo, przodowniczkami w takich tematach są zagraniczne celebrytki. Rodzina Kardashianów, która słynie z pokazywania swojego bogactwa i każdego szczegółu luksusowego życia i tym razem nie zawiodła. Kourtney Kardashian świętowała narodziny swojego trzeciego dziecka na zorganizowanym przez siostry przyjęciu. Goście zebrali się w ekskluzywnej restauracji na wspólnym brunchu, a wszelkie dekoracje nawiązywały do  „Śniadania u Tiffany’ego”. Impreza celebrytki zmieniła się później w pidżama party (Kourtney miała na sobie czerwoną piżamę z kapturem).

To nie jedyna z Kardashianek, która świętowała baby shower. Niedawno mamą po raz drugi została Kim Kardashian. Celebrytka postanowiła spędzić czas przed zbliżającymi się narodzinami syna Saint Westa w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Głównym motywem była obozowa wyprawa – goście nosili pasiaste piżamy, popijali gorącą czekoladę i jedli ciasteczka, przygotowane przez skautki. Całe przyjęcie było inspirowane filmem „Troop Bevery Hills”. Jak przystało na Kardashianki, musiał być również efekt zaskoczenia. Były nim małe namioty tipi rozstawione w całym domu.

W Polsce jedną z gwiazd, która postanowiła zorganizować baby shower, była Zosia Ślotała. Stylistka spodziewała się pierwszego dziecka, ale jak przystało na zaangażowaną mamę, całe przyjęcie zorganizowała sama. Zosia Ślotała zdjęciem z imprezy podzieliła się z fanami na Instagramie. Były słodkości, pianki, złote balony oraz… fotobudka, która była największą atrakcją wieczoru.

Niedawno baby shower wyprawiła również Katarzyna Burzyńska. Młoda mama zorganizowała wielkie przyjęcie, na którym pojawiło się wiele koleżanek. Wszystkie chętnie pozowały do zdjęć. Wśród nich były Paulina Drażba oraz Justyna Kozłowska, które wraz z prezenterką świętowały przyjście na świat jej malucha.

Kolejną mamą, która już niedługo powita na świecie malucha, jest Maja Bohosiewicz. Aktorka chętnie chwaliła się w sieci przebiegiem ciąży. Co więcej, założyła nawet bloga, na którym radzi młodym kobietom, jak przygotowywać się na ten dzień. Maja Bohosiewicz pochwaliła się swoim baby shower w sieci. Aktorka dodała zdjęcie z tortem o dość zaskakującym przesłaniu, który zrobiła dla niej siostra. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda baby shower w wydaniu gwiazd! 

>>  PRZECZYTAJ TAKŻE: CIĄŻE GWIAZD Sienkiewicz, Mancewicz, Bohosiewicz - selfie z brzuszkiem hitem Internetu