„Po prostu przyjaźń” to lekka, choć nie uciekająca przed trudnymi tematami, wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje - w obliczu życiowych przeciwności - zostają wystawione na niejedną próbę. Tak w skrócie można by opowiedzieć, o czym traktuje najnowszy film Filipa Zylbera. Ten opis nie wyczaruje jednak wielowątkowości obrazu, ani tym bardziej nic nie mówi o tym, jakie wystąpiły w nim gwiazdy. A tych zobaczymy na ekranie całe multum!

POLECAMY: TOMASZ SCHUCHARDT ponowie w roli Bodo. Tym razem w kinie

Jakimi nazwiskami obsadzono zatem film?

Na ekranie (i plakacie filmu) zobaczycie całą plejadę polskich gwiazd. W filmie zagrali m.in. Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć, Magdalena Różczka, Bartłomiej Topa, Krzysztof Stelmaszyk, Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski oraz młoda, piękna i dobrze zapowiadająca się Anna Lucińska. A to i tak jeszcze nie wszystko!

O czym opowiada film, który może okazać się najbardziej zabawną komedią sezonu?

Alina i Marian (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć) w zaskakujący sposób wygrywają wielkie pieniądze; to, w jaki sposób się nimi podzielą, wcale nie jest takie oczywiste. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel Patryk (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików Jadźki (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) odmawia nieprzyzwoitej prośbie przyjaciela (Przemysław Bluszcz), ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną.

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny i Piotr Stramowski) jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie...

WIĘCEJ O PIOTRZE STRAMOWSKIM: PIOTR STRAMOWSKI zobacz widowiskową metamorfozę gwiazdora fimu "Pitbull"

Co wybiorą główni bohaterowie ? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca!

ZOBACZ KONIECZNIE: ZŁOTE GLOBY 2017 Ogłoszono nominacje do prestiżowej nagrody

Czy udział w filmie opłaci się także aktorom? Wiele na to wskazuje. Obraz ma niezwykle zabawny trailer i jeszcze większy potencjał. A to głownie zasługa obsady bogatej w czołowe nazwiska polskiego show-biznesu.

Wybierzecie się dla nich do kin? Film trafia do nich już dzisiaj! Zobaczcie jego zwiastun: