Bonus RPK przedstawia wyczekiwany teledysk do utworu "Opowieści z krypty" z gościnnym udziałem Quebonafide, Borixona i Kizo. Singiel zapowiada solową płytę rapera o nazwie "Technika Pasjonat". Już po zapowiedzi klipu było wiadomo, że szykuje się dość mroczne wideo. Co ciekawe, utrzymany w wampirycznej stylistyce teledysk nagrano w maju w Rumunii, czyli ojczyźnie słynnego Hrabiego Draculi. Efekt? Momentami jest naprawdę przerażająco!

Bonus RPK i Quebo w nowym teledysku

Bonus RPK, a właściwie Oliwier Artur Romanowski, to artysta, o którym jest ostatnio bardzo głośno nie tylko ze względu na jego twórczość. Artysta został bowiem niedawno skazany przez Sąd Rejonowy Warszawa-Wola na 5,5 roku bezwzględnego więzienia oraz karę finansową w wysokości prawie pół miliona złotych za handel narkotykami. Wyrok jest nieprawomocny. Bonus RPK nie przyznaje się do winy i uważa, że jego sprawa to "jedna wielka pokazówka". Co ciekawe, za dowody obciążające muzyka posłużyły m.in. teksty jego utworów. Aktualnie, w internecie trwa akcja o nazwie "Murem za Bonusem". Swoje wsparcie wobec rapera okazało niemal całe środowisko hip-hopowe (w tym Quebonafide, Tede, Peja i Sokół) a także m.in. pisarz Jakub Żulczyk i blogerka modowa Julia Kuczyńska (Maffashion). Bliscy i internauci żądają ponownego rozpatrzenia sprawy przez sąd.

Zobacz mroczny teledysk do utworu "Opowieści z krypty" w całości już teraz poniżej. Zdjęcia z planu klipu i najlepsze kadry z kolei znajdziecie w GALERII >>. Ze względu na padające w teledysku wulgaryzmy, wideo zalecane jest dla widzów dorosłych.

ZOBACZ: QUEBONAFIDE ma dosyć popularności! "Zrywają ze mnie koszulki"