Borys Szyc gotuje w restauracji Signature. Aktor przygotuje kolację składającą się z przystawki, dania głównego i deseru. Danie główne według przepisu Szyca trafi następnie na stałe do menu restauracji. Już teraz figurują tam autorskie propozycje dań Małgorzaty Sochy i Anity Sokołowskiej, gwiazd serialu "Przyjaciółki". Gotowanie z gwiazdami to idea projektu Signature Gwiazd. Szyc jest trzecim aktorem biorącym w nim udział. Co poda swoim gościom? Borys we współpracy z Szefem Kuchni restauracji Signature, Wojciechem Killianem, zaproponuje m.in. sztukę mięsa z chrzanem, czyli jego ukochane danie z dzieciństwa, jakim karmiła go mama. Będzie także propozycja dla wegetarian. Na stole nie zabraknie także włoskich smaków - pojawią się pyszny ser burrata i soczyste pomidory, jak również wyśmienite trufle. Po tych pysznościach goście skosztują deseru, którego głównym składnikiem będą świeże polskie truskawki. Borys Szyc na swoją kolację w restauracji Signature zaprosił bliskich przyjaciół i kolegów aktorów. Na kolacji nie zabraknie oczywiście Justyny Nagłowskiej, życiowej partnerki aktora. My też tam będziemy! Relację z kolacji Borysa Szyca będziecie mogli oglądać już w środę wieczorem na naszym Instagramie!

A tymczasem zobaczcie w naszej GALERII, jak Borys Szyc pracował nad daniami.

 

Borys Szyc gotuje w Signature

Uwielbiam podróżować. Podróżuję nie tylko z przewodnikiem i po dobrych hotelach. Podróże kulinarne są dla mnie bardzo istotne w poszukiwaniu nowych smaków lub odnalezieniu dawnych, tych najukochańszych, zapomnianych. Właśnie z tych dwóch dróg poszukiwań zrodził się koncept na dania dla restauracji Signature. Szefa Kuchni Wojciecha Kiliana zaprosiłem w świat moich smaków, licząc że pomoże mi w tej nowej wyprawie jako doświadczony w kuchni przewodnik - mówi Borys Szyc.

Jestem mile zaskoczony tak ogromnym zaangażowaniem w przygotowanie dania, Borys jako jedyny, wyjątkowo dla wszystkich gości którzy będą na kolacji inaugurującej wprowadzenie dania, przygotowuje także własną przystawkę i deser” - mówi Marcin Mazur, dyrektor spółki zarządzającej restauracją - mówi Marcin Mazur, dyrektor spółki zarządzającej restauracją Signature.