Borys Szyc i Justyna Nagłowska byli zdecydowanie jednymi z najbardziej obleganych gwiazd na gali rozdania nagród laureatom 17. Plebiscytu Róże Gali 2019. Ani trochę nas to jednak nie dziwi. Było to bowiem ich pierwsze oficjalne wyjście od momentu, gdy ogłosili światu, że spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Korzystając z tej okazji, postanowiliśmy zapytać parę między innymi o to, czy mają zamiar pójść w ślady części sławnych rodziców, którzy nie pokazują twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska pokażą twarz dziecka?

Justyna Nagłowska w rozmowie z redaktorem Gala.pl szczerze przyznała, że tak naprawdę jeszcze nie ustaliła ze swoim narzeczonym "taktyki" odnośnie pokazywania ich dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat.

- Nie myślimy szczególnie o takich tematach. Nie zajmują nam one czasu - powiedziała Justyna Nagłowska.

Nieco bardziej wymowne zdają się być słowa przyszłego taty.

- Pokazywanie dzieci to nie będzie nasze główne zajęcie (...) Jeżeli chodzi o media, myślę, że będziemy się zajmować głównie sprawami, które są przeznaczone dla mediów - dodał Borys Szyc.

A jak w związku z ciążą i zbliżającymi się narodzinami dziecka wyglądają plany zawodowe przyszłych rodziców? Odpowiedź na to znajdziecie w poniższym wideo:

SPRAWDŹ TEŻ: RÓŻE GALI 2019: Gwiazdy na czerwonym dywanie. Sprawdź, kto przyszedł [GALERIA]