Borys Szyc od zawsze miał słabość do pięknych kobiet – najlepiej długonogich blondynek. Pierwszą wybranką jego serca była Anna Bareja, która zdawała się być kobieta idealną dla niego. Para doczekała się córeczki Sonii. Był to jeden z najdłuższych związków aktora, ale niestety dobiegł końca. Do aktora szybko przyległa wówczas łatka imprezowicza i „wiecznego kawalera”.

Kobiety Borysa Szyca

Oczywiście u jego boku od zawsze pojawiały się piękne przedstawicielki świata show-biznesu. Borys Szyc spotykał się z Anną Wendzikowską, choć para nie skomentowała doniesień o łączących ich relacji. Później Borysa Szyca łączono z projektantką Kają Śródką, ale ich związek również nie przetrwał próby czasu.

Borys Szyc znalazł pocieszenie w ramionach stylistki Zosi Ślotały. Para pojawiała się razem na salonach i wzajemnie odnosiła z tego korzyści. Mimo, że zakochani jednak się rozstali to ich związek wiele zmienił w ich życiu. Zosia Ślotała znalazła swoje miejsce w show-biznesie, z kolei Borys Szyc zaskoczył nowym wizerunkiem – zaczął chodzić w garniturach, a jego stylizacje zyskiwały uznanie otoczenia.

Zobacz: Borys Szyc obchodzi 38. urodziny. Poznajcie wszystkie kobiety aktora [ZDJĘCIA]

Od prawie trzech lat Borys Szyc jest w związku z Justyną Nagłowską, która jest współwłaścicielką marki produkującej ubranka dla dzieci, Flawless.  Para była razem kilka lat temu, ale wówczas ich związek nie miał szansy się rozwinąć ze względu na problemy aktora z alkoholem. Dziś zakochani są jednak nierozłączni. Justyna Nagłowska jest mamą dwójki dzieci – Franciszki i Stefana.

Para chętnie zamieszcza w sieci wspólne zdjęcia, ale rzadko pojawia się razem na salonach. Aktor bardzo ceni sobie fakt, że jego nowa partnerka nie wykorzystuje go, by zdobyć popularność. Swój związek pozostawiają w sferze prywatnej i jak widać po zdjęciach, dobrze im to robi.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska często zamieszczają w sieci wspólne fotografie. Zobaczcie najpiękniejsze wspólne zdjęcia pary!