Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub. 41-letni aktor i młodsza od niego o parę lat dziennikarka i reżyserka podzielili się tą radosną informacją ze światem w Sylwestra za pośrednictwem mediów społecznościowych. Laureat Orła, Złotego Lwa i Złotej Kaczki za główną rolę w filmie "Wojna polska-ruska" i jego małżonka w ostatni wieczór 2019 roku zamieścili na swoich profilach na Instagramie zdjęcia z prywatnej ceremonii. Na podstawie fotografii łatwo ocenić, że ślub znanej pary odbył się już wiele miesięcy temu. Będąca już bowiem aktualnie w bardzo zaawansowanej ciąży Nagłowska w dniu zaślubin nie miała zaokrąglonego brzucha. Co ciekawe, przyszły tata przy okazji wpisu o ślubie postanowił zdradzić także płeć dziecka. Okazuje się, że para spodziewa się chłopca.

Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczęśliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego - napisał Borys Szyc.

Ślub Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej

Borys Szyc i Justyna Nagłowska powiedzieli sobie "tak" na hiszpańskiej wyspie Es Vedra. Miejsce to położone na południowy zachód od Ibizy określane jest przez podróżników jako czarodziejskie i tajemnicze. Co ciekawe, jest to trzecie miejsce na całej Ziemi pod względem siły pola magnetycznego. Takie urządzenia jak telefony komórkowe czy kompasy niemal przestają tam działać. Jest to spowodowane dużą zawartością żelaza na wyspie.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Zobacz zdjęcia ze ślubu Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej w GALERII >>

Sprawdź: Szyc i Nagłowska pokażą twarz dziecka? Zdradzili, co planują po porodzie [WIDEO]