Borys Szyc zaręczył się! 40-letni aktor po pięciu latach związku oświadczył się Justynie Nagłowskiej. Laureat Róży Gali 2018 w kategorii "Teatr" oświadczył się swojej partnerce w ostatnich dniach starego roku. Para zwlekała jednak parę dni z ogłoszeniem tej wiadomości publicznie. Informacja o zaręczynach pojawiła się w końcu we wtorek, 1 stycznia 2019 roku w późnych godzinach wieczornych na ich profilach w serwisie Instagram.

- Stało się... Powiedziała „tak”... she said YES. Parę dni nam zajęło, żeby się nacieszyć i oswoić z tą myślą... Dziś życzymy Wam cudownego roku, zdrowia i takiej miłości, jaka nas spotkała. Dziękuje, że jesteś kochanie. Cała reszta już na ucho... #zaręczyny #tak #alesienarobiło - napisał Borys Szyc na Instagramie obok zdjęć ze swoją świeżo upieczoną narzeczoną.

Justyna Nagłowska również pochwaliła się publicznie zaręczynami. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła niemal ten sam zestaw zdjęć, co Borys, a także opublikowała dość obszerny wpis, w którym opisała swoje uczucia związane z tą szczęśliwą chwilą.

- Parę dni temu, jeszcze w 2018 roku, ten fantastyczny mężczyzna zapytał mnie czy zostanę jego żoną...! Te 5 lat, które razem przeżyliśmy dało mi pewność, że chcę z nim iść przez życie, chcę się koło niego budzić i zasypiać, wychowywać z nim dzieci, dzielić pasje, rozmawiać na każdy temat, czuć z nim emocje, śmiać się i płakać i robić to wszystko, co zakochani w sobie przyjaciele robią razem. Powiedziałam TAK! I z wielką radością w sercu zostanę jego żoną! Dzielę się tym z Wami dopiero w nowym roku, chcąc życzyć Wam jedynie zdrowia i miłości. Od paru lat mam wrażenie, że nic innego nie jest ważniejsze. Kochajcie się - napisała narzeczona Borysa Szyca.

Składamy serdeczne gratulacje i nie możemy się już doczekać radosnych nowin na temat nadchodzącego ślubu.

Kim jest Justyna Nagłowska?

Justyna Nagłowska, znana także jako Justyna Jeger-Nagłowska, z wykształcenia jest dziennikarką i reżyserką. Ma 38 lat. Wychowuje dwie córki, Franię i Stefanię. Jest współwłaścicielką marki Flawless, która produkuje ubrania dla dorosłych i dzieci.

Zdjęcia z zaręczyn Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: BORYS SZYC "Na trzeźwo pewnych rzeczy bym nie zrobił" [WYWIAD]