Borys Szyc to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Jakiś czas temu aktor miał spore problemy z alkoholem. Próbując zwalczyć nałóg usunął się w cień i przestał pojawiać się na salonach. Nie zrezygnował jednak z grania. W kinach wciąż pojawiały się kolejne filmy z jego udziałem. Wszyscy zastanawiali się, czy wreszcie udało mu się pokonać słabości.

Jesienią ubiegłego roku Borys Szyc na swoim Instagramie ogłosił, że od roku nie pije alkoholu. Za zmianą stylu życia aktora stoi Justyna Nagłowska, która od jakiegoś czasu spotyka się z Szycem. Para prawie trzy lata temu wróciła do siebie po krótkiej przerwie. Fani od razu zauważyli zmianę w zachowaniu aktora. Coraz częściej spotykał się córką, a jej zdjęcia chętnie zamieszczał na swoich portalach społecznościowych.

Ostatnio Borys Szyc wraz z ukochaną Justyną Nagłowską wybrał się w podróż do Indonezji. Para za pośrednictwem Facebooka i Instagrama pochwaliła się bajecznymi zdjęciami z wycieczki na Bali.

Jednak to nie zdjęcia krajobrazów przykuły uwagę fanów, ale te na których zakochani pozują razem. Musimy przyznać, że wyglądają naprawdę pięknie.

 

Zobaczcie w naszej galerii wspólne zdjęcia pary! 

 

Przeczytaj także: Borys Szyc wypoczywa z narzeczoną w słonecznej Indonezji [ZDJĘCIA] >>