Długonogie blondynki, najlepiej mające coś wspólnego ze światem mody. Borys Szyc miał słabość do pięknych kobiet. Dziś u jego boku od jakiegoś czasu widujemy Justynę Jager, która stoi za zmianą stylu życia aktora.  Mówi się, że to dzięki niej zakończył z hulaszczym stylem życia i coraz częściej spotyka się z córką.

Borys Szyc zanim spotkał Justynę Jager spotykał się z wieloma kobietami z polskiego show-biznesu. Kiedyś zapytany o to, co jest dla niego najważniejsze w jego życiu odpowiedział: „Po pierwsze kobiety, po drugie kobiety, po trzecie kobiety”.

 Kiedy spotkał Annę Bareję mówił, że to kobieta idealna dla niego. Była agentką ubezpieczeniową. Przyszła, by sprzedać mu polisę, a została na dłużej. Szczęśliwie zakochani doczekali się córeczki Soni. W ich związku szybko zaczęło się psuć, a Borys Szyc  na nowo zaczął próbować kawalerskiej swobody. Wrócił do imprezowych nawyków i zaczął figurować jako nadużywający alkoholu i niepamiętający o córce kawaler. To był jeden z najdłuższych związków aktora.

Z Anną Wedzikowską Borys Szyc spotykał się w 2009 roku. Ich związek dziennikarka określiła burzliwymi miesiącami. Zgodnie jednak nie komentowali doniesień o łączącej ich relacji. Później u boku Borysa Szyca widywano projektantkę Kaję Śródkę. Ich związek był burzliwy, wielokrotnie się schodzili i rozstawali. Ostatecznie ich związek nie przetrwał próby czasu. Zerwali w 2012 roku.

Po rozstaniu z Kają Śródką, Borys Szyc znalazł pocieszenie w ramionach stylistki, Zosi Ślotały.Mówi się, że to właśnie dzięki aktorowi zaistniała w show-biznesie. Zofia Ślotała zadbała o jego wizerunek – aktor zaczął chodzić w garniturach, a jego stylizacje zyskiwały uznanie. Ich rozstanie było więc dla wielu zaskoczeniem. 

Za wielką metamorfozą Borysa Szyca stoi jednak Justyna Jager-Nagłowska. Para prawie trzy lata temu wróciła do siebie po krótkiej przerwie. Fani od razu zauważyli zmianę w zachowaniu aktora. Coraz częściej spotykał się córką, a jej zdjęcia chętnie zamieszczał na swoich portalach społecznościowych. Ostatnio Borys Szyc wraz z ukochaną Justyną Jager - Nagłowską wybrał się w podróż do Indonezji. Para za pośrednictwem Facebooka i Instagrama pochwaliła się bajecznymi zdjęciami z wycieczki na Bali.

Podsumowując najważniejsze kobiety w życiu Borysa Szyca, nie może zabraknąć oczywiście córeczki Sonii. Aktor częściej pokazuje się z córką, która w styczniu skończyła 12 lat. Z tej okazji, aktor zabrał wówczas Sonię na hiszpańską wyspę Fuerteventura, gdzie we dwójkę świętowali urodziny dziewczynki.

Zobaczcie w naszej galerii najważniejsze kobiety w życiu Borysa Szyca!