Do niedawna Borys Szyc uważany był za jednego z najbardzije kochliwych aktorów. Jego życie prywatne było dotychczas dość burzliwe. Niestroniący od alkoholu i imprez aktor wprowadził na salony dwie swoje byłe już partnerki - Kaję Śródkę i Zofię Ślotałę.

Nauczony tym doświadczeniem, Borys Szyc tym razem bardziej chroni prywatność, a przede wszystkim związek  z nową partnerką, Justyną Jeger Nagłowską. Para spotyka się razem od roku, a w środowisku mówi się, że para przymierza się do ślubu. 

Gwiazdor dla dobra nowej relacji przeszedł przemianę - zmienił styl życia i unika imprezowania. Co więcej, coraz częściej pokazuje się z córką Sonią, która w styczniu skończyła 12 lat. Z tej okazji, aktor zabrał ówczas Sonię na hiszpańską wyspę Fuerteventura, gdzie we dwójkę świętowali urodziny dziewczynki.

Sonia jest wynikiem starej miłości aktora i Anny Barei. Była agentką ubezpieczeniową - poznali się, gdy przyszła do Borysa, żeby sprzedać mu polisę. Szczęśliwie zakochani doczekali się córeczki Soni, ale... zaraz potem ich związek po prostu się rozpadł.

Dziś aktor coraz chętniej zamieszcza w sieci zdjęcia córki. Tym razem pokazał fotografię, która powstała niedlugo po narodzinach Sonii. Według nas są do siebie podobni jak dwie krople wody!

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: BORYS SZYC Wreszcie się ożeni?