Borys Szyc będzie jednym z dwojga gości, który pojawią się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Oprócz aktora w programie pojawi się też raper Smolasty. Jak się okaże podczas emisji odcinka, muzyka jest niezwykle bliska także sercu aktora, którego tylko ostatnio możemy oglądać w filmach „Kamerdyner” i „Zimna wojna”. Borys Szyc podczas nagrania tego docinka wykonał piosenkę „We Will Rock You” z repertuaru grupy Queen. Jak widać z nagrania zamieszonego na stronie Facebook Kuby Wojewódzkiego, to nagranie ma szansę przejść do historii programu „Króla TVN-u”! Dlaczego?

Borys Szyc śpiewa w programie Kuby Wojewódzkiego

Po obejrzeniu muzycznego wykonu Borysa Szyca, musimy przyznać, że aktor faktycznie ma niezwykły głos i śmiało mógłby wyruszyć w trasę koncertową z innymi śpiewającymi aktorami takimi jak Johny Depp, Jared Leto czy Arek Jakubik! Czy Borys Szyc mógłby na dłużej zabawiać na polskim rynku fonograficznym? Śpiewa równie dobrze jak Freddie Mercury z Queen? Zobaczcie fragment odcinka w WIDEO poniżej i oceńcie sami:

Borys Szyc u Kuby Wojewódzkiego - gdzie i kiedy oglądać?

Rosy Szyc i Smolasty będą gośćmi 6. odcinka 25. sezonu show „Kuba Wojewódzki”. Program ten obejrzycie już dziś, we wtorek, 9.10.2018, o godzinie 22.30 na antenie TVN.

Tymczasem zobaczcie, co Borys Szyc mówił o swojej racy i karierze w naszym programie Gala Studio: