Borys Szyc weźmie ślub z Justyną Nagłowską? Para jest razem od kilku lat i jest to najbardziej stabilny i chyba najszczęśliwszy związek w życiu Szyca. Justyna i Borys znają się i przyjaźnią od ponad 16 lat, ale uczucie wybuchło między nimi dopiero niedawno. Trzy lata temu znów na siebie wpadli i postanowili spróbować. Szyc i Nagłowska są zgraną, bardzo wspierającą się parą. Jaki jest ich sekret udanego związku? "Przyjaźń jest chyba takim złotym środkiem" - powiedział Szyc w rozmowie z Natalią Hołownią w programie "Gala Studio". Aktor wygadał się także, że... planuje ślub! Ba, wyznał nawet, że sam zamierza przygotować menu dla gości weselnych! Szczegóły PONIŻEJ.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska - będzie ślub?

Borys Szyc i Justyna Nagłowska mieszkają razem i wspólnie wychowują dzieci - córki Nagłowskiej z poprzedniego związku i Sonię, nastoletnią córkę Szyca. To właśnie Justyna wspierała Borysa w walce z alkoholizmem. W "Gala Studio" aktor wyznał, że Nagłowska stała u jego boku w ostatnim stadium choroby. Jej wsparcie wiele jej dało. Justyna zdecydowała się towarzyszyć Borysowi w tym wyzwaniu, jakim była walka z nałogiem.

To jest wspólna praca, wiesz? Ona też poszła na swoją terapię, dla osób współuzależnionych. Bo wpływasz na osoby dookoła bardzo, będąc osobą uzależnioną. Gdybyśmy tej pracy nie robili równocześnie, to nic by się nie udało - powiedział Szyc w "Gala Studio".

Szyc i Nagłowska są razem bardzo szczęśliwi. Aktor w ogóle się z tym nie kryje:

Łapiemy się na tym, że tak sobie siedzimy i... Boże, jakie my mamy fajne życie! (...) To jest mi taka naprawdę najbliższa osoba. My się we dwoje najlepiej chyba czujemy i takie wspólne chwile najbardziej lubimy - mówi Szyc.

A czy Szyc i Nagłowska wezmą ślub? Hołownia zapytała o to w wywiadzie.

Będzie ślub?

- No może będzie, no.

To może sam byś przyrządził menu dla gości?

- Może, może. Na pewno na papierze je przygotuję, nie wiem tylko, czy później znajdę czas, by je ugotować, ale tak.

Nowy wywiad z Borysem Szycem obejrzysz PONIŻEJ