Borys Szyc w niespełna dwa lata stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów. Niestety napięty grafik, wciąż nowe  role filmowe i teatralne  sprawiły, że aktor znalazł ucieczkę w alkoholu. W 2008 roku został sądownie pozbawiony prawa jazdy na da lata ze względu na prowadzenie pod wpływem.

Aktor usunął się w cień i próbował walczyć z nałogiem. Rzadziej pojawiał się na imprezach branżowych, ale nie zrezygnował z grania. Pojawiały się kolejne filmy z jego udziałem i wszyscy zastanawiali się, czy udało się mu zwalczyć słabość.

We wrześniu 2015 roku Borys Szyc publicznie ogłosił, że od roku nie pije alkoholu. Okazało się, że za diametralną zmianą zachowania aktora stoi.. kobieta.  Szyc już wcześniej był związany z Justyną Jager-Nagłowską, ale para w nieznanych okolicznościach rozstała się. Mówiono, że to właśnie przez imprezowy styl aktora doszło do rozstania.

Prawie trzy lata temu para powróciła do siebie i fani od razu zauważyli zmianę w jego zachowaniu. Pojawiało się coraz więcej zdjęć córki Sonii. Widać, że aktor więcej czasu zaczął poświęcać rodzinie.

Dziś Borys Szyc wraz z Justyną Jager-Nagłowską wybrał się w podróż do Indonezji. Zdjęciami z wypoczynku na Bali aktor pochwalił się na Instagramie oraz Snapchacie. Zobaczcie jak wypoczywają! 

 

Przeczytaj także: Borys Szyc pokazał urocze zdjęcie z córką. Podobna do taty? >>