Dziecko Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej jest już na świecie! Popularny aktor i jego żona ogłosili, że zostali rodzicami za pośrednictwem mediów społecznościowych w sobotę 28 marca - równo tydzień po narodzinach swojego pierwszego wspólnego potomka. Świeżo upieczeni rodzice w tym samym momencie opublikowali na swoich profilach na Instagramie dwa wspólne zdjęcia z noworodkiem. Z towarzyszących im wpisom dowiadujemy się, że żona Borysa Szyca urodziła syna. Przy wyborze imienia aktor kierował się tradycją rodzinną. Chłopiec otrzymał je bowiem po dziadku Borysa, Henryku. Wiemy już też, że syn Szyca i Nagłowskiej będzie nosił podwójne nazwisko - po obojgu rodziców.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostali rodzicami

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam. Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi - napisał Borys Szyc.

Emocjonalny post opublikowała także młoda mama.

Dziś mija równo tydzień, od kiedy na świat przyszedł nasz ukochany synek-Henryk Szyc-Nagłowski. Tego dnia nasz świat zmienił się bezpowrotnie. W tym dziwnym i trudnym czasie pojawił się owoc naszej miłości, przepełniając nas nadzieją, że świat jeszcze będzie bezpieczny, przyjazny i będziemy mogli wyruszyć razem, żeby go Heniowi pokazać. Ta istotka to mały cud, który przepełnia nas miłością, wdzięcznością i wzruszeniem, że wybrał nas na swoich rodziców. Kocham Cię @borys.szyc - napisała Justyna Nagłowska.

Serdeczne gratulacje!

Przypomnijmy, że Borys Szyc po raz pierwszy został ojcem w 2004 roku. Córka Sonia jest owocem jego związku z Anną Bareją. Justyna Nagłowska została matką po raz trzeci.

Zobacz pierwsze zdjęcia Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej z synem w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Borys Szyc i Justyna Nagłowska zdradzili, co planuję po narodzinach dziecka [WIDEO]